Шахтар зробив вагому заявку на чемпіонство

03.03.2024 20:21
Категории: Топ Новини

В центральному матчі 19-го туру гірники впевнено взяли гору над Кривбасом

Дива не сталося. Шахтар навіть граючи без свого ключового гравця — Степаненка не мав проблем в поєдинку з Кривбасом. Гірникам додав натхнення швидкий гол Коноплі, який скористався помилкою воротаря гостей Кліщука. Варто було криворіжцям вирівняти становище після удару Прінса, як невдовзі Криськів відновив паритет.

Другий тайм розпочався з підступного пострілу Зубкова, але союзником криворіжців стала поперечина. На 57-й хвилині Іліча було видалено з поля за фол проти Криськіва. Чисельну  перевагу доволі швидко реалізував Бондаренко, який збільшив перевагу — 3:1. Під завісу поєдинку Шахтар довів справу до розгрому й зробив вагому заявку на чемпіонство.

Прем`єр-ліга. 19 тур

Шахтар — Кривбас — 5:2 (2:1)

Голи: Конопля (10), Криськів (22, 82), Бондаренко (68), Траоре (90+3) — Прінс (20), Стецьков (85).

Шахтар: Різник, Бондар, Криськів (Цуканов, 90), Судаков, Зубков (Швед, 90), Сікан (Траоре, 75), Бондаренко, Педріньо (Азаров, 90), Конопля (Гочолеїшвілі, 90), Невертон (Назарина, 69), Ракицький.

Кривбас: Кліщук, Бандейра (Сантіні, 90), Понєдєльнік, Стецьков, Дібанго, Кузик (Задерака, 75), Іліч, Бізімана, Соса (Блізниченко, 63), Луньов (Кожушко, 63), Прінс (Вакулко, 63).

Попереджені: Назарина (71) — Прінс (22). Вилучення: Іліч (57).