Шахтар завершив закордонний збір двома контрастними поєдинками

15.08.2022 21:11

Донецький Шахтар завершив словенський збір двома контрольними поєдинками з Аль-Фатехом

Підопічні Ігора Йовічевича провели заключні спаринги на словенському зборі. Суперником виступив Аль-Фатех із Саудівської Аравії, а матчі проводилися у форматі два тайми по 40 хвилин.

В обідній грі гірники забили п’ять голів у ворота опонентів. Дублем відзначився Данило Сікан, також забивали Владислав Вакула, Сергій Кривцов і Лассіна Траоре. Останній повернувся на поле після важкої травми та довгого процессу відновлення.

Товариський матч

Шахтар — Аль-Фатех (Саудівська Аравія) — 5:0 (4:0)

Голи: Сікан (7, 37), Вакула (24), Кривцов (34), Траоре (80, пенальті).

Шахтар: Пятов (Шевченко, 56), Фарина, Чоботенко, Кривцов, Бондар, Корнієнко, Джурасек, Очеретько (Криськів, 55), Кащук, Вакула, Сікан (Траоре, 55).

Натомість у вечірній грі гірники поступилися з результатом 1:3. При цьому Шахтар відкрив рахунок завдяки точному удару Михайла Мудрика, а два м’ячі пропустив під завісу поєдинку.

Шахтар — Аль-Фатех (Саудівська Аравія) — 1:3 (1:1)

Голи: Мудрик (29) — Куева (38, пенальті), Аль-Харбі (80), Валера (80+2).

Шахтар: Трубін, Конопля, Козік, Матвієнко, Михайліченко, Степаненко, Судаков, Топалов, Бондаренко, Мудрик, Тотовицький.

Екс-легіонер Шахтаря відкрив лік забитим голам у команді Фонсеки (відео)