Шахтар у меншості таки дотиснув Рух

02.09.2022 19:06

Третій тур УПЛ розпочався сьогодні з протистояння у Львові між Рухом і Шахтарем. На старті в обох команд виникли проблеми із завершенням наступальних операцій і тому  багато залежало від того, хто і коли відкриє рахунок.

Дебют був за гірниками: Дідик ледь не зрізав м`яч у власні ворота, а Бондар примудрився не влучити у площину воріт з близької відстані. Львів`яни нагадали про себе підступним пострілом Сича, але він виявився не точним. А на 31-й хвилині вже Mудрик не реалізував свій вихід віч-на-віч з Паньківим. Ще через чотири хвилини Mудрик знову опинився в центрі уваги, коли за фол проти Сапуги побачив перед собою червону картку.

Після перерви гості незважаючи на те, що грали в меншості продовжували частіше володіти м`ячем, проте їхнім діям бракувало гостроти. Не могли похвалитися точним останнім пасом і господарі. Доля  поєдинку вирішилась на 79-й хвилині, коли львів`яни загубили біля своїх володінь Коноплю. 0:1.