Шахтар сенсаційно розпочав виступ у Лізі чемпіонів

06.09.2022 23:53
Категории: Топ Новини

Гірники на виїзді завдяки двом м'ячам Шведа, голу Мудрика та Траоре розгромили німецький Лейпциг — 4:1

Цьогорічну Лігу чемпіонів Шахтар відкривав для себе виїзним матчем проти Лейпцига. Перед поєдинком все вказувало на перевагу німецької команди, насамперед це стосувалося досвіду виконавців.

І перші хвилини показали, що гірникам доведеться багато захищатися. Вже на третій хвилині Вернер намагався вразити ціль, але невдало. Перший небезпечний момент виник на 12-й хвилині, коли по воротах Трубіна зблизька пробивав Нкунку, проте воротар Шахтаря опинився на висоті. І як грім серед ясного неба на 16-й хвилині стався гол у ворота Лейпцига. Голкіпер німців Гулачі вирішив показати свою техніку, але його підстеріг Швед і точно пробив по порожніх воротах. 0:1.

У час, що залишився, до кінця першого тайму Лейпциг володів великою перевагою, але реальних загроз воротам Трубіна німці не створили.

Другий тайм господарі почали з ще більшим завзяттям, і на 57-й хвилині Лейпциг відігрався. Але яким було здивування і водночас розчарування трибун РБ Арени, коли всього через хвилину Швед знову вивів Шахтар уперед.

Усі спроби Лейпцига відігратися натрапили на контратаку гірників, яку точним ударом завершив Мудрик. Понад те, на 85-й хвилині Траоре довів рахунок до розгромного. 1:4.