Шахтар розгромною перемогою закріпив своє лідерство в УПЛ

02.09.2023 14:53

Донецький Шахтар на виїзді здобув упевнену перемогу над закарпатським Минаєм

У цьому поєдинку зійшлися перша й остання команди поточного чемпіонату. Утім, Минай уже відбирав очки у Дніпра-1 і Зорі, тож гірникам не варто було недооцінювати суперника.

У першому таймі Шахтар контролював хід гри, а на 36-й хвилині відкрив рахунок — Матвієнко вдало вибрав позицію під час стандарту та розстріляв Бандуру.

У другій половині зустрічі гірники розвинули свій успіх. В’юнник, який вийшов на заміну в перерві, асистував Кащуку та Судакову. Минай зумів відіграти один м’яч, але невдовзі В’юнник сам відзначився забитим голом, знявши всі питання.

У підсумку помаранчево-чорні здобули розгромну перемогу — 4:1. Після шести турів Шахтар має в активі 14 очок та очолює таблицю.

УПЛ. 6-й тур

Минай — Шахтар — 1:4 (0:1)

Голи: Гунічев (72, Рогозинський) — Матвієнко (36, Козік), Кащук (60, В’юнник), Судаков (66, В’юнник), В’юнник (78).

Минай: Бандура, Мельник, Нємчанінов, Кравчук (Панасенко, 77), Вітенчук, Ралюченко, Дмитрук (Солдат, 42), Твердохліб, Гечев (Одарюк, 42), Рогозинський, Вишневський (Гунічев, 59).

Шахтар: Різник, Конопля, Козік (Лемкін, 82), Матвієнко, Азаров, Степаненко, Зубков (В’юнник, 46), Назарина (Судаков, 62), Криськів (Кастілло, 79), Кащук, Сікан (Келсі, 62).

Попереджені: Одарюк (50), Ралюченко (67) — Судаков (65), Келсі (74), Кастілло (85).

Тренер Шахтаря: «Мабуть, Барселона та Порту — двоє фаворитів групи»