Шахтар проявив вольові якості в першому матчі під орудою Йовічевича

22.07.2022 22:31

Донецький Шахтар провів перший товариський поєдинок під час літніх зборів

14 липня гірники розпочали свій перший етап підготовки в Нідерландах. Тепер же Шахтар провів дебютний поєдинок під керівництвом нового головного тренера Ігора Йовічевича.

Помаранчево-червоні видали результативну нічию в матчі з Фортуною із Сіттарду — 3:3. Нідерландці вели з перевагою у два м’ячі, на що Шахтар відповів трьома голами, після чого суперникам вдалося зрівняти рахунок.

У складі гірників забивали Данило Сікан, Тарас Степаненко та Олег Очеретько. Участь у поєдинку взяли літні новачки Шахтаря — Невен Джурасек та Андрій Тотовицький.

Товариський матч

Фортуна (Нідерланди) — Шахтар (Україна) — 3:3 (2:2)

Голи: Нослін (11, 69), Сентьєнс (14) — Сікан (35), Степаненко (45), Очеретько (65).

Шахтар (1-й тайм): Трубін, Конопля, Удод, Бондар, Корнієнко, Джурасек, Степаненко, Вакула, Криськів, Тотовицький, Сікан.

Шахтар (2-й тайм): Пятов, Капінус, Кирюханцев, Савченко, Козік, Топалов, Чех, Судаков, Очеретько, Кащук, Мудрик, Кулаков.

Попереду в гірників товариські матчі з Аяксом (26 липня) та Утрехтом (30 липня).