Шахтар програв новачку АПЛ: як завершився останній матч на зборах у Австрії

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
618
2 голоси
Матч Шахтар - Іпсвіч. Фото: Шахтар
У суботу, 20 липня, донецький Шахтар грав заключний матч на зборах у Австрії. Суперником підопічних Марино Пушича Іпсвіч Таун, який нещодавно пробився в АПЛ.

Для «гірників» ця гра виявилась доволі складною. У першому таймі українці намагались реалізувати перевагу в майстерності, але не вийшло. А от «трактористи» зуміли реалізувати свій момент і повели у рахунку –  1:0. На 29 хвилині відзначився Сем Морсі на 29 хвилині.

Після перерви команді Пушича не вдалось відновити паритет у рахунку.

Контрольний матч

Іпсвіч – Шахтар (Донецьк) – 1:0

Гол: Морсі, 29.

Нагадаємо, що у попередніх поєдинках Шахтар перемагав турецькі клуби: Бешикташ (1:0) та Різеспор (5:0). Також донетчани програвали сербській Бачка-Топола (0:1), перемагали Сараєво (4:1) та зіграли внічию з Хайдуком (1:1).

• Зазначимо, що опоненти Шахтаря у минулому сезоні посіли друге місце у англійському Чемпіоншипі та здобули право на участь у АПЛ;
  • Шахтар виграв УПЛ сезону 2023/24 та отримав путівку в груповий етап Ліги Чемпіонів.