Шахтар повторив знаменитий подвиг Динамо в єврокубках (відео)

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
835
анв-шахт-радість

Пригадуємо всі перемоги українських команд у єврокубках, незважаючи на відставання у два голи

У другому турі групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар створив невеличке диво в Антверпені. Після першого тайму гірники «горіли» 0:2, проте у другій половині зустрічі забили тричі та здобули перемогу — 3:2.

Як виявилося, для Шахтаря це перший подібний камбек у єврокубках. Та й загалом, раніше команди незалежної України провертали такий трюк лише тричі.

У груповому етапі ЛЧ-1994/95 Динамо приймало вдома московський спартак. У першому таймі біло-сині пропустили двічі, але по перерві дали прочухана непроханим гостям, зробивши підсумкові 3:2.

У сезоні-2005/06 Дніпро у кваліфікації Кубку УЄФА зійшовся з вірменським Бананцом. У першій грі в Єревані українці також поступалися 0:2 за підсумком стартової 45-хвилинки. Утім, у другій половині зустрічі синьо-біло-блакитні оформили чотири голи.

Нарешті, найсвіжіший у пам’яті камбек. У групі ЛЄ-2017/18 Динамо в Белграді поступалося Партизану 0:2 після першого тайму. Однак кияни все ж зуміли вирвати три очки в сербській столиці — 3:2.

Мадридський Реал влітку 2024 року купить футболіста донецького Шахтаря: подробиці з Іспанії