19.10.2022 19:04
Категории: Топ Новини

Гірники відсвяткували шосту вікторію поспіль в нинішньому чемпіонаті

Фото УПЛ

Футболісти з Ковалівки — зручні суперники для Шахтаря, адже до сьогоднішнього протистояння в активі донеччан було шість звитяг за однієї нічиєї. Додавало донеччанам упевненості в своїх силах те, що вони зараз на піднесенні, тоді як Колос після вдалого старту, пригальмував.

Номінальні господарі відкрили рахунок доволі неочікувано. Вже на 8-й хвилині Mихайло Mудрик скористався неузгодженістю гостей біля своїх володінь і змусив капітулювати їхнього воротаря. Невдовзі Mудрик асистував Данилу Сікану, але той пробив у «молоко».

Що ж до гостей, то після двоходівки за участю Сергія Болбата та Анатолія Mякушка донеччан від неприємностей врятував Анатолій Трубін.

А вже на початку другого тайму гірники зняли з порядку денного питання про переможця, коли легіонер Лукас Тейлор вийшовши на заміну після передачі Богдана Михайліченка першим дотиком до м`яча вразив ціль. 2:0. А ще через десять хвилин невгамовний Mудрик довів справу до розгрому. 3:0.