Шахтар – чемпіон України 23/24! Гол Судакова з пенальті приніс перемогу над Динамо, Шовковський вперше програв

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
1513
Шахтар

Перегляд ВАР, бійка, але лише один забитий м’яч. Донечани перемогли у «Класичному» та достроково оформили ювілейне чемпіонство.

Сьогодні на Арені Львів в очному протистоянні зійшлись Шахтар та Динамо. Старт гри залишився за «гірниками» На 9 та 11 хвилинах небезпечно пробивали Сікан та Зубков. Але ключові моменти стались вже після першої половини першого тайму. Спочатку Судаков вривався у штрафний майданчик киян, падіння… і не пенальті, а жовта з симуляцію.

Однак, уже на 29-й після удару Сікана м’яч влучив у руку Костянтину Вівчаренку. Арбітр Олег Деревинський спочатку не призначив пенальті, проте за хвилину змінив рішення.

Перед переглядом ВАР між гравцями зчинилась невелика бійка, яка обійшлась без вилучень.
У другому таймі тренери випустили ветеранів «класичного». В Динамо на поле вийшов Андрій Ярмоленко, а в Шахтаря – Степаненко та Ракицький. Однак, старожили хід гри не змінили – 1:0.