Сергій Сидорчук з партнерами дивом врятувалися у матчі чемпіонату Бельгії

10.11.2023 23:48

Український півзахисник Сергій Сидорчук допоміг Вестерло у останній момент врятуватися від поразки у матчі чемпіонату Бельгії

Вестерло Сергія Сидорчука у матчі 14-го туру чемпіонату Бельгії приймав Сент-Трюйден. Українець вийшов у стартовому складі господарів і відіграв увесь поєдинок.

Наш співвітчизник цього разу результативними діями не відзначився, а його команда, яка вела у рахунку ще на 77-й хвилині, не просто упустила перемогу, а здавалося, ще й програла – 2:3. Однак на першій компенсованій хвилині Сидорчуку и Ко вдалося врятувати матч – 3:3.

В результаті Вестерло набрав 11 очок, але так і залишився на передостанньому місці в турнірній таблиці.