Сергій Сидорчук залишив поле після першого тайму матчу першості Бельгії: в чому справа

24.02.2024 21:14

Український півзахисник Сергій Сидорчук відіграв за Вестерло лише один тайм в чемпіонаті Бельгії

Вестерло Сергія Сидорчука в 27-му турі чемпіонату Бельгії провів виїзний поєдинок із Сент-Трюйденом. Українець з'явився на полі у стартовому складі гостей, але відіграв лише перший тайм.

У перерві наставник Вестерло Йонас Де Рек замінив нашого співвітчизника. В чому справа: травма чи незадоволення тренера, наразі невідомо.

Сам матч завершився поразкою команди Сидорчука – 0:1. Вестерло з 29 очками посідає 10 місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат Бельгії. Про ліга. 27 тур

Сент-Трюйден – Вестерло – 1:0 (1:0)

Голи: Іто (38).

В УЄФА оцінили гру воротаря збірної України: сейв Трубіна за Бенфіку рве рейтинги (відео