Сергій Ребров: «Я не думаю, що Італія завтра вийде та гратиме на нічию»

19.11.2023 17:55

Головний тренер збірної України Сергій Ребров поділився очікуваннями від  поєдинку з Італією у відборі Євро-2024

Фото УАФ

– Наскільки пропрацьовані усі помилки першого матчу в Мілані, який для нашої збірної був достатньо важким?

– Завтра обом командам потрібна перемога, але я впевнений, ми передивилися нашу минулу гру ігру з Північною Македонією, тому інформації багато. Надали її гравцям і я впевнений, що вони готові і це буде інша гра. У нас дуже велика підтримка тут у Німеччині і я думаю, що буде повний стадіон. Завтра потрібна лише перемога і виходячи з цього ми будемо будувати нашу гру. 

– Україні потрібна перемога, а Італію влаштує й нічия. Як це може вплинути на перебіг подій?

– Вважаю, що ніяк. Я не думаю, що Італія завтра вийде та гратиме на нічию. Цене та команда, що закриється позаду та буде грати на нічию. Не той тренер.

– Чи можуть італійці віддати ініціативу і діяти на контратаках?

– Ми розглядали багато тактичних прийомів з нашої сторони, але як буде грати Італія... Я вважаю, що в цій команді дуже сильні гравці, які можуть грати і від оборони і на атаку. Хоча вони грали два дні тому, але у італійців є декілька складів, тому ми повинні бути готові до дуже інтенсивної гри. Завтра вирішимо і надамо футболістам інформацію, як ми будемо грати.

– Чи задоволені Ви як пройшов товариський матч із Легією у Гданську? Чи всі футболісти після нього здорові і чому гра відбувалася за закритими дверима?

– Ми грали не з національною збірною, а з клубною командою. Цей матч був безпосередньою підготовкою до поєдинку з Італією. До речі, ця гра була запланована нами і вона була дуже корисною. Важливо, що ніхто не отримав пошкодження, тож сьогодні у тренуванні візьмуть участь усі гравці.

– Минулими вихідні ми бачили, що наші гравці у топ-лігах Європи у дуже хорошій формі. Чи відчувається цей позитив на зборі?

– Я не так давно працюю зі збірною України, але я бачу атмосферу в команді і вона мені дуже подобається, незважаючи на те, як гравці виступають у своїх клубах. Вони приїжджають сюди і тут в них зовсім інші завдання, зовсім інша відповідальність перед нашою країною, перед нашими людьми. Я впевнений, що ці голи, ці хороші ігри, як наприклад Шахтаря, коли вони обіграли Барселону, це додасть впевненості гравцям перед поєдинком з Італією. 

Нагадаємо, матч відбору Євро-2024 між збірними України й Італії відбудеться 20 листопада в німецькому Леверкузені на стадіоні БайАрена (початок – о 21:45 за київським часом).

Євро-2024. Шокова терапія від Франції: 14 м'ячів у одні ворота

Лента новостей

Українські інтернет казино