Сергій Нагорняк: «Збірна Італії зараз це далеко не команда Англії…»

Фото УАФ

Сьогодні збірна України проведе свій черговий матч відбірного турніру Євро-2024. Суперником синьо-жовтих буде команда Італії. Про перспективи команди Сергія Реброва у цьому виїзному поєдинку сайт zbirna,com поговорив із колишнім півзахисником збірної України Сергієм НАГІРНЯКОМ.

— Сергію Миколайовичу, у матчі Італія — Україна, фаворит апеннінці?

— Так. Хоча б тому, що італійці гратимуть удома, напевно, при заповнених трибунах Сан-Сіро. Але, враховуючи, як розвивалися події їхнього матчу проти Північної Македонії, то синьо-жовті мають непогані шанси на позитивний результат. Тим більше, що майбутні господарі зустрічі мають певні кадрові проблеми.

— Що буде найважливішим для українців у цьому поєдинку?

— Думаю, необхідно буде витримати стартовий штурм від італійців, який, напевно, вони захочуть влаштувати в перші хвилин 15-20. А потім проводити разючі контратаки, впевнений, що вони в нас будуть. Важливо якісно цим скористатися. Наприклад, у матчі з Англією ми мали один такий шанс і синьо-жовті цим скористалися. А збірна Італія зараз це далеко не команда Англії.

— Осічка у матчі з Північною Македонією може сковувати італійців у майбутній грі?

— Не думаю. Ця нічия лише додасть мотивації збірній Італії.  Дивлячись на турнірну таблицю, їм кров з носа треба перемагати, а Україну, за великим рахунком, влаштує і нічия. Але нам у жодному разі не можна програвати, щоб мати реальні шанси втрутитися у боротьбу за одну з путівок до фінальної частини чемпіонату Європи.

— У чому шанс збірної України у майбутній зустрічі?

— Терпіти і чекати на свій шанс.

— Яким буде ваш прогноз на матч ІталіяУкраїна?

— Не тільки хочеться, але впевнений, що й реально відібрати очки у такого грізного суперника. Звичайно, перемога буде фантастичним результатом, але давайте зупинимося на нічиїй (усміхається). Ставлю на — 1:1.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Лента новостей

Українські інтернет казино