Сергій Нагорняк: «Україна не має іншого вибору, окрім перемоги у фіналі плей-оф Євро-2024 з Ісландією»

Фото УАФ

Сьогодні національна збірна України проведе вирішальний матч за право виходу на чемпіонат Європи 2024 року проти команди Ісландії. Про перспективи підопічних Сергія Реброва сайт zbirna.com поговорив із колишнім гравцем синьо-жовтих Сергієм НАГОРНЯКОМ.

— Сергію Миколайовичу, якими були ваші емоції після гри з Боснією та Герцеговиною?

— Звичайно, що емоції були позитивними, адже до 85-ї хвилини гра складалася не за нашим сценарієм, особливо після пропущеного м'яча на 56-й хвилині. Але коли Роман Яремчук зрівняв рахунок, я був певен, що перемога буде за нами.

— Результат здобутий, але чого, на вашу думку, не вистачило синьо-жовтим для того, щоб не доводити справу до нервової кінцівки?

— З перших хвилин наша команда намагалася діяти обережно, з середини поля в лінію атаки передачі практично не доходили, але після виходу на поле другого нападника, атаки почали проходити, створювалися небезпечні моменти. Хоча, звичайно, наступного разу не хотілося б доводити до такого нервового закінчення.

— Який суперник складніший, чи, скажімо, небезпечніший, Боснія чи Ісландія?

— Навіть за висловлюваннями наших футболістів можна сказати. що Ісландія це і близько не Боснія та Герцеговина, яка діяла за звичною схемою, забивши м'яч, точніше, ми в цьому допомогли, команда вирішила зберігати цей рахунок, тягти час, по п'ять хвилин їх гравцям надавалася допомога, і це не призвело до успіху боснійців. У боснійців вся гра переважно задіяна на Едіні Джеко, який шукав м'яч по всьому полю, але це йому вкрай мало вдавалося.

В Ісландії, на мій погляд, майстерність футболістів вища. У ісландців пройшла зміна поколінь, від багатьох гравців можна чекати небезпеки. Команда вражає своєю організованістю, атлетичними данними гравців. Україні буде набагато складніше.

— У майбутньому матчі номінально ми приймемо суперника на своєму полі. Наскільки від цього легше буде збірній Ісландії?

— Звичайно, їм буде трохи легше. Все-таки Польща хоч і тимчасовий наш дім, але це не той дім, який є, наприклад, на Арені Львів чи на НСК Олімпійський. Але важливо. що у Вроцлаві буде багато наших уболівальників, це хоч якось дасть нашій команді можливість відчути себе за своєї публіки. Проте все це піде на другий план. Девіз майбутнього матчу буде таким: «Пан або пропав». Тут не буде права на помилку.

— Яким ви бачите цей поєдинок?

— Гадаю, гра буде обережною. Ісландці, на мій погляд, нічого не змінюватимуть порівняно з матчем проти Ізраїлю, а ось як зіграє збірна України питання, особливо щодо середини поля.

— Спробуйте спрогнозувати рахунок майбутнього матчу?

— У нас немає вибору, окрім перемоги (посміхається). Вірю, що Україна виграє. Рахунок? 2:1.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Лента новостей

Українські інтернет казино