Сергій Кривцов: «Майже 13 років у команді, де я залишаю велику частину своєї душі»

01.02.2023 14:02
Категории: Новини

Захисник донецького Шахтаря Сергій Кривцов прокоментував свій перехід в американський Інтер Маямі для прес-служби гірників.

Фото shakhtar.com

— Сергію, цей день для тебе розпочався зворушливо. Як пройшло прощання з командою?

— Так, ще вчора я знав цю інформацію, і був такий підйом емоційний, але сьогодні вранці, як кажуть, сум і туга. Майже 13 років у цій команді, де я залишаю велику частину своєї душі та свого серця. І це емоційно дуже важко.

— Ти майже 13 років грав за Шахтар. Яким прийшов до команди і як складалося футбольне життя протягом цих років?

— Це дуже щасливий етап мого життя. Тут я зробив себе — завдяки клубу, завдяки тренерам, які мене виховували, команді, що завжди підтримувала, завдяки дуже гарному колективу, президенту, менеджменту. У цій команді все ідеально! Мабуть, немає у світі такого клубу, де все так розраховано до дрібниць. Я дуже радий, що провів 13 років у такій команді, як Шахтар.

— Які в тебе найкращі спогади? Матчі, перемоги, голи, якісь особисті моменти?..

— Дуже багато було чудових моментів. Та я вірю, що найближчим часом приїду вже як палкий уболівальник Шахтаря на Донбас Арену і ще раз побачу цю атмосферу на стадіоні, підтримуючи команду.

— Що хотів би сказати зараз уболівальникам?

— Хотів би сказати, що дуже дякую їм за підтримку. Тим більше в ці непрості для України часи вони нас підтримують. На жаль, ми зараз не можемо грати для вас на стадіонах через небезпеку, та я вірю, що незабаром ми побачимося і наш стадіон буде заповнений відданими вболівальниками.

Шахтар повторив камбек Динамо на турецькому зборі (відео)

Лента новостей

Українські інтернет казино