Сергій Ковальов: «Шахтар свій гол Барселоні заб'є, але цього буде замало...»

Напередодні матчу групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар — Барселона сайт zbirna.com поспілкувався з колишнім гравцем гірників Сергієм КОВАЛЬОВИМ.

— Сергію, перший матч проти Барселони подарував надію шанувальникам Шахтаря на гру у відповідь, чи іспанці можуть додати?

— Я більше схиляюся до того, що Барселона може додати. Два тижні тому каталонці мали серйозні проблеми зі складом. Зараз ситуація для них помітно покращилася, тому Шахтарю буде ще складніше. Проте шанси на позитивний результат для української команди все одно є, хай їх і не так багато, як у суперника.

— Підопічні Марино Пушича зможуть нав'язати Барселоні свою гру?

— Принаймні, спробують. Іспанський гранд дає грати супернику. І якщо вдасться щільно зіграти з опонентом у захисті та швидко переходити з оборони в атаку, створювати чисельну перевагу на певних ділянках поля, то шанси на позитивний результат збільшаться. Така гра часом приносила плоди у першому матчі цих команд. Будь-яка команда не безгрішна.

— В іншому матчі групи, за який результат треба переживати?

— Мабуть, за те, щоб Порту виграв у Антверпена.

— Шахтарю необхідно зосередитися на боротьбі за потрапляння до Ліги Європи?

— Гадаю, що так. У нинішній ситуації це був би добрий результат для гірників.

— Яким буде твій прогноз на двобій Шахтар — Барселона?

— Як би мені не хотілося перемоги чи нічиєї для гірників, вважаю, що переможе іспанська команда. Рахунок? Барселоні просто не буде. 1:2.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Лента новостей

Українські інтернет казино