Секрет розкрито: тренер Реала розповів, що йому сказав Андрій Лунін перед серією пенальті з МанСіті

18.04.2024 12:04

Головний тренер Реала Карло Анчелотті розкрив секрет своєї короткої розмови з українським воротарем його команди Андрієм Луніним перед серією пенальті у чвертьфіналі Ліги чемпіонів з Манчестер Сіті.

«Пенальті — азартна гра, але я довірився своїм футболістам. Вони сказали мені, що переможуть. Лунін сказав, що збирається відбивати удари суперника. У підсумку все пройшло добре. Так, я дивився всі пенальті, але хотів піти», — цитує Анчелотті Marca. Цікаво, що момент короткого діалогу Карло з Андрієм потрапив до трансляції поєдинку...

Нагадаємо, що у матчі-відповіді чвертьфіналу ЛЧ Реал на виїзді обіграв МанСіті у серії післяматчевих пенальті (основний та додатковий час закінчилися нічиєю — 1:1). Андрій Лунін відбив два удари господарів з позначки (Бернарду Сілви та Ковачича) та суттєво допоміг мадридцям перемогти — 4:3.

У півфіналі Реал зійдеться з німецькою Баварією. Матч в Мюнхені відбудеться 30 квітня, а в Мадриді — 7 травня. Іншу пару склали дортумндська Боруссія та ПСЖ.