Руслан Ротань здобув першу перемогу на чолі Олександрії

521
Ротань-тизер

Городяни на своєму полі впевнено розібралися з полтавською ВорсклоюРуслан ротань

Руслан Ротань. Фото fco.com.ua

Матч між Олександрією та Ворсклою мав величезне значення для обох суперників. Олександрійці у разі перемоги залишалися б серед претендентів на призові місця, а виграш Ворскли давав би полтавцям шанс продовжити боротьбу за потрапляння в єврокубки.

Втім, вже після першого тайму фаворита матчу було визначено. Спочатку автогол Пердути, а потім точний удар Кулакова дозволили господарям піти на перерву, маючи пристойний гольовий запас.

В атаці у гостей нічого так і не вийшло, а коли на 78-й хвилині забив Логінов, результат поєдинку ні в кого не викликав сумнівів. 3:0.