Руслан Ротань: «Кожні чотири дні у нас заплановані спаринги»

19.01.2023 14:01
Категории: Новини
Фото fco.com.ua

Сьогодні Олександрія вилетіла на турецький збір, який буде поділено на дві частини та триватиме до 18 лютого. Напередодні зарубіжної роботи головний тренер олександрійців розповів про кадрову ситуацію та найближчі плани команди офіційному сайту Олександрії.

— Сказати, що зараз ми знаходимося в активному пошуку футболістів, це буде неправда, — сказав Ротань. — У нашому розпорядженні є футболісти, ті ж самі нападники, ми надамо їм шанс проявити себе. Попереду збори, тренування, спаринги. Хай зарекомендують себе, покажуть свої кращі якості на полі. Ми подивимося і тоді будемо приймати рішення. У нас із тренерським штабом є своє бачення гри. Завдяки тренуванням і спарингам ми побачимо, чи підходить до нашої моделі гри той чи інший футболіст. Але на сьогоднішній день, я бачу, що це вже сформована команда, я бачу в ній потенціал, і сподіваюсь що ми всі разом будемо йти до поставлених цілей.

Що стосується турецької частини підготовки, то на початку зборів ми проведемо тестування гравців для розуміння фізичного стану, і можливостей наших футболістів. Тренування першої частини зборів будуть спрямовані на вдосконалення фізичної підготовки, а також техніко-тактичних дій. Тактики буде багато, адже нам необхідно ознайомити футболістів з нашими вимогами. Вони не у всьому співпадатимуть з тими підходами, які були раніше, тому на це буде потрібен час. До того ж кожні чотири дні у нас заплановані спаринги. Вийдуть такі мініцикли.

За підсумками першого збору ми зробимо аналіз, і  в залежності від результатів і готовності футболістів, можливо, певною мірою скорегуємо другий етап підготовки.

Лента новостей

Українські інтернет казино