Руслан Маліновський знову видав божевільний тайм за Аталанту: гарячі подробиці з Італії (відео)

14.07.2022 03:33

В межах підготовки до нового сезону Аталанта півзахисника збірної України Руслана Маліновського провела другий контрольний матч на своєму зборі у містечку Клузоне.

Фото УАФ

Цього разу суперником команди українця стала збірна, складена із футболістів, що представляють клуби Серії D (четвертий дивізіон італійського футболу) та Еччеленци (п’ятий дивізіон місцевого футболу), які базуються у передмістях Бергамо.

Маліновський, як і в першому матчі, з’явився одразу по перерві й знову, немов під копірку, оформив 2+1 — два голи й результативну передачу. Спочатку Руслан асистував Джеремі Бога (п’ятий м’яч), а потім сам забив шостий і дев’ятий голи своєї команди, яка перемогла з рахунком 10:0.