Руслан Маліновський вперше забив у ворота Мілана

21.08.2022 23:40

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський відкрив лік забитим м'ячам у нинішньому чемпіонаті Італії

Аталанта Руслана Маліновського в домашньому поєдинку 2-го туру чемпіонату Італії зустрічаоася з Міланом. Український півзахисник, незважаючи на конфлікт з головним тренером бергамасків Джан П'єро Гасперіні, вийшов на поле у стартовому складі господарів.

Вже на 8-й хвилині наш співвітчизник завдав удару з кута штрафного майданчика, але м'яч пролетів праворуч від воріт. На 25-й хвилині українець повторив спробу – цього разу вище поперечини.

Однак з треього разу Маліновському вдалося пробити кіпера гостей. Руслан отримав передачу від Меле по центру штрафного і пробив у один дотик – 1:0. Це був його перший гол у ворота Мілана.

У другому таймі на 73-й хвилині українець був замінений, а за п'ять хвилин до того Ісмаель Беннасер зрівняв рахунок – 1:1.