Руслан Маліновський забив шедевральний м'яч у чемпіонаті Італії (відео)

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
731
Руслан Малиновский

Український півзахисник Руслан Маліновський відзначився класним голом за Дженоа в чемпіонаті Італії

Дженоа Руслана Маліновського в поєдинку 13-го туру чемпіонату Італії на виїзді зустрічалася з Фрозіноне. Наставник генуезців Альберто Джилардіно довірив українцю місце в стартовому складі і наш хавбек не підвів наставника.

На 38-й хвилині Маліновський сильно пробив з далекої відстані і м'яч влетів у праву дев'ятку. Цим ударом Руслан зрівняв рахунок у зустрічі – 1:1.

Міг українець зробити і дубль, однак на 68-й хвилині його удар зі штрафного прийняла на себе стійка воріт. На 80-й хвилині наш співвітчизник був замінений, а Дженоа у підсумку поступилася 1:2.

У паралельному матчі також забитим м'ячем відзначився Віктор Коваленко. На 86-й хвилині поєдинку його Емполі з Сассуоло він зрівняв рахунок – 3:3. Однак, все ж його команда поступилася – 3:4.

Чемпіонат Італії. Серія А. 13 тур

Фрозіноне – Дженоа – 2:1 (1:1)

Голи: Суле (34), Монтерізі (90+4) – Маліновський (38).

Емполі – Сассуоло – 3:4 (2:2)

Голи: Капуто (3, з пенальті), Фацціні (25), Коваленко (86) – Пінамонті (9), Енріке (20), Берарді (66, з пенальті, 90+2).

Неприємність колишнього капітана київського Динамо в Бельгії: від дна не відштовхнутися