Руслан Маліновський двічі відзначився в матчі чемпіонату Італії (відео)

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
356
Руслан Малиновский

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський став одним із головних героїв матчу з Салернітаною

Дженоа Руслана Маліновського в домашньому поєдинку 10-го туру чемпіонату Італії зустрілася з Салернітаною. Український півзахисник вийшов на поле у стартовому складі господарів і відграв хвилин.

Маліновський був особисто причетний до відкриття рахунку у зустрічі. На 35-й хвилині він віддав м'яч партнерові під удар, чим скористався Альберт Гудмунссон – 1:0.

Ще за дві хвилини українець відзначився ще раз. Однак вже зі знаком мінус – жовта картка за підніжку.

На 59-й хвилині Маліновський був замінений, а рахунок так і залишився незмінним. Дженоа набрала 11 очок і вийшла на 13-те місце в турнірній таблиці.