Руслан Любарський: «Матч в Жиліні між Словаччиною та Україною завершиться внічию»

Фото УАФ

Сьогодні молодіжна збірна України проведе свій перший матч у плей-офф раунді відбору Євро-2023 (U-21). На виїзді підопічні Руслана Ротаня зустрінуться з командою Словаччини.

Силу противника синьо-жовтих і загалом про баланс сил у цій парі, КОМАНДА1 попросила розказати Руслана ЛЮБАРСЬКОГО, який грав у Словаччині більше 10 років, а тепер він працює тренером у цій країні.

Руслан, словацький футбол зараз на підйомі?

— Я б не казав так категорично. Клуби в Європі не виблискують, не досягаючи великих результатів. Да і національна команда, знаходячись не в найсильнішій групі ЧС-2022, не змогла навіть вийти у плей-офф. А в Ліги націй, у третьому за силою дивізіоні, команда Словаччини програла боротьбу за вихід до Ліги В Казахстану. Тому не все так гладко. А що стосується молодіжної збірної, то останнім часом команда, в принципі, показує непогані результати.

Які ваші очікування від майбутнього поєдинку Словаччини та України?

— На мою думку, обидві команди показують приблизно однаковий стиль гри. Важко сказати, хто в цій парі є фаворитом перед цією зустріччю, як і в протистоянні загалом.

Слідкуєте за українським футболом?

— Я не пропускаю результати. У мене є українські канали в Словаччині, але в основному там зараз показують новини. Якщо я дивлюся матчі, то в Інтернеті. Ось, до речі, я спостерігав за декількома поєдинками Динамо, яке, здається, потрапило в яму.

Кого і чого повинні отстерігатися українці?

— Словаки непогано виглядають в атакуючій лінії. В захисті збірній України потрібно бути надзвичайно обережними. Команду очолює італійський фахівець, тому багато уваги приділяється тактиці.

У Жиліні доведеться грати на штучному газоні. Це буде на руку господарям?

— Хіба що трохи, оскільки словаки часто грали в Нітрі, і лише віднедавна команда перейшла на штучний газон.

Якою буде підтримка збірної Словаччини?

— Стадіон в Жиліні вміщує трохи більше 11 000 глядачів, але я не думаю, що буде ажіотаж. Гадаю, господарі можуть розраховувати максимум на кілька тисяч вболівальників.

Яким буде ваш прогноз на цей поєдинок?

— Гадаю, що зустріч завершиться внічию.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Лента новостей