Рух не втримав перемогу над Ворсклою, але й не дав себе обігнати

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
291
Ворскла-Рух

Схоже, Рух стає незручним суперником для Ворскли В першому колі вони розтрощили полтавчан, а сьогодні були близькі до того, аби знову взяти гору.

На 24-й хвилині Руніч після передачі Пастуха підкоригував політ м`яча до сітки воріт, скориставшись неузгодженістю стоперів Ворскли.

В другому таймі господарі доклали зусиль, аби врятуватися від поразки і це їм вдалося під завісу матчу, коли Степанюк вміло зіграв на випередження — 1:1. Гра так і завершилася, і тим самим, Рух не дозволив Ворсклі випередити себе і закріпилися в чільній групі.