Рух не налаштувався на дербі і поплатився

10.11.2022 15:16
Фото upl.ua

До львівського дербі його учасники підійшли з різним настроєм: містянам ніяк не вдавалося подолати кризу і вони опинилися в зоні вильоту, а ось Рух після невдалого старту поступово оговтався. Відтак, в перемозі були більше зацікавлені підопічні Олега Дулуба, котрим відступати уже було нікуди.

І дебют був явно за футболістами Львова, які відкрили рахунок уже на 10-й хвилині. Паньків парирував удар Васильєва зі штрафного, але першим на добиванні був Бугай. Цей швидкий гол вибив з колії гостей, котрі діяли пасивно. А господарі були винагороджені за активність на 32-й хвилині, коли після подачі кутового Крушинський скористався помилкою Паньківа на виході — 2:0.

Відразу після перерви Рух залишився в меншості після вилучення Бойчука, але це не завадило гостям невдовзі повернути інтригу, коли влучно пробив Таллес і скоротити відставання в рахунку до мінімуму. І хоча надалі м`ячем частіше володіли підопічні Леоніда Кучука врятуватися від поразки в дербі  їм не вдалося.