Роман Зозуля відреагував на рашистський теракт у Дніпрі

16.01.2023 18:32
Категории: Новини

14 січня російська ракета влучила в житловий будинок у Дніпрі. У результаті чергового терористичного акту рашистських виродків загинули десятки людей.

Колишній нападник збірної України та Дніпра Роман Зозуля пригрозив покидькам розплатою, про що написав у себе на Facebook:

«Дніпро, рідний, тримайся! Я з Тобою переживаю увесь біль цієї трагедії, і моя ненависть до москалів просто не має меж і кордонів.

А ви, виплодки рашистські, запам’ятайте просту істину — ні ми, ні наші діти, ні внуки ніколи в житті вас не пробачать. Ми ловитимемо вас у кожному куточку планети навіть через десятки років і в кращому випадку плюватимемо вам в обличчя, зневажатимемо і заганятимемо в стійло, в якому вам і місце.

Мої діти знають, що будь-яка рашистська личинка одним своїм існуванням несе загрозу людству. І це клеймо ганьби вже ніколи не змити.

Усі 140 мільйонів цих дегенератів мають існувати в страху, з усвідомленням того, що бумеранг не сьогодні-завтра прилетить і зруйнує їхнє й без того нікчемне життя.

Не існує хороших руZьких — усі до одного однакові, і всі до одного відповідатимуть за розв’язану проти українців війну, за жорстокі вбивства невинних людей.

Горіти вам, вилупки, і не тліти!»

Лента новостей

Українські інтернет казино