Роман Яремчук з партнерами дізнався шокуючу новину про майбутнє Брюгге

02.06.2023 17:02
Категории: Новини

Бельгійський клуб Романа Яремчука виставлено на повний чи частковий продаж

Президент і мажоритарний акціонер Брюгге Барт Верхаге має намір продати, або частину акцій, або увесь клуб. Про це повідомляє видання Nieuwsblad.

Проспект, який клуб поширив у фінансовому світі, говорить, що Верхаге і його компаньйони шукають нових інвесторів чи покупця. І для цього кілька місяців тому вони залучили інвестиційний банк Raine Group, який керував продажем Челсі і зараз займається тим самим для Манчестер Юнайтед.

Власник Брюгге розраховує на величезну міжнародну мережу Raine Group, щоб знайти привабливого іноземного інвестора. Це може бути холдингова компанія, яка володіє декількома футбольними клубами, наприклад City Football Group.

«Футбольний світ швидко змінюється. У клубі ми роками готувалися до цього і наразі розглядаємо всі варіанти, які можуть зміцнити наше лідерство на бельгійському ринку та забезпечити майбутнє клубу. Зміни в європейських змаганнях і підготовка до будівництва нашого нового стадіону посилюють ці амбіції», – йдеться у заяві клубу.

Наразі на 71,89% Брюгге належить компанії Grizzly Sports NV, у якій головує Барт Верхаге. 23,26% акцій команди продано американському інвестиційному фонду Orkila Capital.

Київське Динамо спецтраншем отримає 500 тисяч фунтів. За що: інформація з Англії

Лента новостей

Українські інтернет казино