Роман Яремчук вперше вийшов у стартовому складі Валенсії і нарвався на жорстке побиття

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
1640
Роман Яремчук

Форвард збірної України Роман Яремчук відіграв один тайм за Валенсію у матчі чемпіонату Іспанії

Валенсія Романа Яремчука у матчі 8-го туру чемпіонату Іспанії в гостях зустрічалася з Бетісом. Український форвард вперше отримав місце в стартовому складі своєї команди, але матч для нього склався важко.

Яремчук весь перший тайм, фактично одноосібно, боровся за м'яч у лінії атаки Валенсії. На жаль, вдавалося це йому не набто добре. В усякому разі він не відзначився не те, що результативними діями, але не зміг завдати жодного удару по воротах суперника.

Відразу по перерві наставник «кажанів» Рубен Бараха замінив Яремчука на Уго Дуро, який, втім, також не блиснув. Загалом, Валенсія поступилася з великим рахунком – 0:3.

Команда має в активі 10 очок і перебуває на 9-му місці в турнірній таблиці.