Не приїде у збірну через травму? Едуард Соболь зіграв за Брюгге в чемпіонаті Бельгії

18.09.2022 21:23

Захисник збірної України Едуард Соболь відіграв більше 20 хвилин за Брюгге в чемпіонаті Бельгії

Брюгге Яремчука і Соболя у матчі 9-го туру першості Бельгії на виїзді зустрівся з льєжським Стандардом.

Наш форвард з'явився на полі у стартовому складі гостей і відіграв до 57-ї хвилині. Але що цікавіше, Едуард Соболь, про якого писали, що він не приїде до табору збірної у Варшаві через травму, вийшов на заміну на 71-й хвилині. При цьому він був настільки активний, що навіть агресивно поштовхався з форвардом Стандарда Уїльямом Баліквіша.

Обидва наші співвітчизники не відзначилися результативними діями, а Брюгге перервав серію з п'яти перемог поспіль, поступившись 0:3.

Команда Яремчука і Соболя з 19-ма очками посідає третє місце у турнірній таблиці першості Бельгії.