Роман Яремчук двічі результативно зіграв у матчі чемпіонату Бельгії

10.09.2022 21:11

Український форвард Роман Яремчук відзначився двома результативними передачами у матчі першості Бельгії

Брюгге Яремчука і Соболя у сьогоднішньому поєдинку 8-го туру чемпіонату Бельгії на виїзді зустрівся з Серен Юнайтед. Обидва українці опинилися у стартовому складі своєї команди.

На 52-й хвилині матчу Роман Яремчук записав на свій рахунок дві гольові передачу. Спочатку на 52-й хвилині він асистував Кайлу Ларіну, який відкрив рахунок у зустрічі. А на 70-й допоміг Хансу Ванакену подвоїти рахунок.

На 74-й хвилині Яремчука було замінено, а Соболь віжіграв до фінального свистка.

Отже, 2:0 – перемога Брюгге, який набрав 19 очок і знаходиться на другому місці у турнірній таблиці.