Круто! Роман Яремчук довів свої серйозні наміри у першому ж матчі за Брюгге

02.09.2022 23:40

Форвард збірної України Роман Яремчук забив м'яч у своєму дебютному поєдинку за Брюгге

Брюгге Романа Яремчука та Едуарда Соболя у стартовому матчі 7-го туру чемпіонату Бельгії зустрівся із Серкль Брюгге. Наші хлопці з перших хвилин матчу залишилися на лаві запасних.

Тим не менш, на 63-й хвилині Яремчук вийшов на заміну і, таким чином, дебютував за свій новий клуб. Українець відразу ж довів, що не збирається відбувати номер у стані Брюгге і на 83-й хвилині відкрив лік забитим м'ячам за чорно-синіх. Роман забив класним ударом з далекої відстані. Правда, політ м'яча скоригував рикошет від захисника.

У підсумку Брюгге здобув перемогу – 4:0, а Соболь на поле так і не вийшов. Маючи в активі 16 очок, команда українців поки піднялася на другу сходинку в турнірній таблиці.