Рома обіграла Венецію у чемпіонаті Італії: відомо, чи продовжив забивну серію Довбик

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
1746
1 голос
Артем Довбик. Фото: Google
У матчі шостого туру італійської Серії А Рома українця Артема Довбика приймала Венецію. Форвард збірної України з’явився на полі із перших хвилин.

Римляни пропустили під кінець першого тайму, тож друга половина гри була для підопічних Івана Юрича дуже нервовим процесом. Однак, вони таки спромоглись на камбек. Результативними ударами у складі столичної команди відзначились Крістанте та Пізіллі.

Італія

Серія А. Шостий тур

Рома - Венеція - 2:1

Голи: Крістанте 74', Пізіллі 83' - Пох'янпало 44'

Артем Довбик провів на полі увесь матч. Оцінка від WhoScored - 6:4.

• Рома має дев'ять очок після шести турів. Римляни займають дев'яту сходинку Серії А;
  • Артем Довбик у сезоні 2024/25 років провів за Рому сім матчів у всіх офіційних турнірах: три голи;
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українського голеадора у 35 мільйонів євро рівно;
  • В другому турі ЛЄ римські «вовки» на виїзді поміряються силами зі швецьким Ельфсборгом. Матч буде зіграно 3 жовтня і розпочнеться він о 22:00 за київським часом;
  • Наступний матч у чемпіонаті «вовки» зіграють 6 жовтня, коли поїдуть у гості до Монци (19.00).