«Робити продукт кращим і привабливішим»: Дикий впевнений, що у новому сезоні телепул в УПЛ буде дійсно єдиним

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
90
1 голос
«Робити продукт кращим і привабливішим»: Дикий впевнений, що у новому сезоні телепул в УПЛ буде дійсно єдиним
Євген Дикий. Фото: Google
Президент української Прем’єр-ліги Євген Дикий розповів про перспективи розвитку та функціонування єдиного телепулу у наступному сезоні. Функціонер сподівається, що у новій кампанії всі клубу об'єднаються довкола спільної мети.

Євген Дикий  впевнений, що у сезоні 2024/25 років всім представникам клубів української Прем’єр-ліги вдасться досягти компромісу у питанні функціонування єдиного телевізійного телепулу.

«Ми дуже сподіваємося і робимо все для того, щоб на наступний сезон нас було вже 16.

Щоб у нас був єдиний телепул, і всі клуби йшли до цього спільного продукту, в якому всі команди мають рівні права, рівні обов'язки й можуть разом робити цей продукт кращим і привабливішим», – цитує Дикого пресслужба УПЛ.

У сезоні 2023/24 серед усіх клубів УПЛ до єдиного телепулу не доєдналися лише три: київське Динамо, СК Дніпро-1, луганська Зоря.

  • Євген Дикий став повноправним президентом УПЛ 7 червня, коли під час звітно-виборних загальних зборів клубів української Прем'єр-Ліги, які відбулися у столичному Будинку Футболу, його кандидатуру було ухвалено одноголосно всіма членами зборів.