«Пропущені голи у другому таймі надломили нас»: помічник Кобіна – про розгром від Руху

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
259
Рух - Інгулець. Фото: УПЛ
В п’ятницю, 20 серпня, Інгулець розгромно поступився львівському Руху (0:5). Про причини такого невдалого результату розповів помічник Василя Кобіна.

Думками щодо розгромної поразки від Руху у матчі п’ятого туру УПЛ поділився помічник головного тренера Василя Кобіна Олександр Стахів. Його слова наводить UPL.TV

«Знали, що гратимемо проти гарної, організованої та швидкої команди, яка минулого сезону претендувала на єврокубки. Готувалися до цього, але бувають такі провальні ігри – не вистачило нас фізично, десь досвіду. Пропустили другий м'яч, втратили концентрацію та отримали перший, другий гол.

У першому таймі були чудові моменти. План на гру у першому таймі працював. Пропущені голи у другому таймі надломили нас, тому отримали четвертий та п'ятий», – сказав Стахів в ефірі UPL.TV.