Пристрасті в Ковалівці: несподіваний розгромний результат в матчі УПЛ

03.09.2023 19:21

Криворіжці завдяки гостьовій звитязі закріпилися в чільній групі.

Фото УПЛ

Зустрічалися сусіди по турнірній таблиці і, як кажуть в таких випадках, на кону було шість очок. Останнім часом оборона Колоса вже не справляла враження непрохідної. В попередньому турі це довів Шахтар, а сьогодні Кривбас часто ставив захист ковалівців у незручне становище. На 14-й хвилині Задерака, одержавши передачу від Стецькова з глибини поля, випередив Бондаренка і влучно пробив  у дальній кут. 0:1.

А невдовзі вже Кожушко скористався відсутністю підстраховки в захисті в господарів, пробивав з близької відстані, проте на висоті був Фесюн.

Після перерви, аби добитися зламу, ковалівці намагалися більше використовувати фланги. Але гості до цього були готові. Не приніс дивідендів господарям і вихід нападника Безбородька. Натомість кожен з підопічних Юрія Вернидуба чітко знав свій маневр. На 69-й хвилині Понєдєльнік вдруге змусив капітулювати Фесюна, відразу ж знявши з порядку  денного питання про переможця. Останнє ж слово було за невгамовним Задеракою, який довів справу до розгрому.