Пристрасті на Закарпатті. Минай хапається за соломинку: подробиці

27.04.2024 15:22

Лише перемога залишала шанси футболістам «Миная» зберегти шанси втриматися в елітному дивізіоні.

Не дивно, що господарі розпочали дуже активно і вже в дебюті вийшли вперед: після двоходівки Устименко — Кораблін останній змусив капітулювати голкіпера  «Чорноморця» Варакуту. До речі, це був єдиний удар господарів у площину воріт одеситів у першому таймі.

Після перерви Устименку якоїсь дещиці забракло, аби закріпити успіх своєї команди, але м’яч просвистів поруч зі стійкою. А от у Ременяка з прицілом все було гаразд. Після його ефектного завершення атаки рахунок став 2:0. Невдовзі міг відзначитися Брагару, проте після його удару союзником закарпатців став каркас воріт. Підопічні Желько Любеновича здобувають заслужену  перемогу, й для них зажевріло світло в кінці тунелю…