Приголомшливо: іспанська газета винесла черговий вердикт по ситуації українця Андрія Луніна в Реалі

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
368
лунін-кубок-1-min

Авторитетна газета Marca високо оцінила гру українського воротаря Реала Андрія Луніна в матчі чемпіонату Іспанії проти Лас-Пальмаса, який Вершкові виграли на полі суперника — 2:1.

Наш хлопець отримав від поважного видання дуже добру вісімку і такий до неї коментар: «Приголомшливий сейв Луніна на першій хвилині другого тайму. Яскравий виступ. Він нічого не зміг зробити, коли суперник забивав свій гол, адже удар Муньйоса був майже впритул».

Після гри Карло Анчелотті коротко прокоментував дії Луніна, а іспанські інсайдери повідомляють, що і сам Андрій встиг звернутися до свого тренера.