Президент УАФ Андрій Павелко заявив, що існує декілька варіантів проведення чемпіонату України сезону-2022/2023

21.05.2022 15:01
Категории: Новини

В ефірі програми Футбол NEWS, президент УАФ Андрій Павелко розповів про варіанти розіграшу української Прем’єр-ліги сезону-2022/2023.

«Є близько п’яти-шести варіантів розвитку футболу в Україні зараз. Будемо їх відпрацьовувати. Вже після єдиного рішення всіх президентів клубів ми виходитимемо на варіант, який всіх об’єднає. Його будемо відпрацьовувати більш детально, більш прискіпливо, — зазначив Павелко. — Є й нульовий варіант, коли ми чекатимемо на перемогу. Має бути рішення всіх клубів. Й будемо узгоджувати його з УЄФА та ФІФА. Клуби мають вирішити за яким планом ми працюватимемо.  

Я впевнений, що є варіант за кордоном, є скорочений — з березня наступного року: за три місяці провести турнір. Є варіант, що чемпіонат приймуть декілька регіонів України. Це стосується не тільки футболу, а й всіх видів спорту.

З УПЛ починаємо, а далі будемо відпрацьовувати. У нас є питання по ПФЛ, U-19, ДЮФЛ… Але зараз у кожного футбольного керівника голова зайнята не футболом, а війною та допомогою нашій армії». 

Лента новостей