Преса Грузії співає діфірамби українському тренеру після перемоги Діли над Ворсклою

04.08.2023 18:01

Преса Грузії сповнена тріумфальних матеріалів після перемоги Діли над Ворсклою у Лізі конференцій

Учора полтавська Ворскла в Горі у матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій поступилася місцевій Ділі (1:3) і завершила свій єврокубковий сезон. Грузинські ЗМІ аплодують своїм улюбленцям.

Europop

«Оце так команда! Горійська Діла вибила Ворсклу і вийшла у 3-й етап кваліфікації Ліги конференцій», – захоплюється Europop.

«Слід зазначити, що на двох етапах відбору Ліги конференцій, порівняно з іншими грузинськими командами, Діла мала найсильніших суперників. Після успіху у двобої зі словацьким ДАКом горійці у двоматчевому протистоянні здолали українського опонента із загальним рахунком 4:3.

У Горі наша команда перемогла 3:1, витримавши бурхливі атаки Ворскли на останніх хвилинах. Діла – єдина грузинська команда, якій вдалося потрапити до 3-го кваліфікаційного етапу Ліги конференцій. Наступним її суперником стане кіпрський АПОЕЛ», – пише газета.

Sportgall

«Діла" в матчі-відповіді 2-о кваліфікаційного етапу Ліги конференцій вдома перемогла Ворсклу з рахунком 3:1», – констатує Sportgall.

«Після поразки в Польщі з рахунком 1:2 Діла з перших хвилин матчу в Горі захопила ініціативу, атакувала і наприкінці першого тайму Парулава вивів нас уперед. Високий темп господарі підтримували і в другому таймі. На 71-й хвилині рахунок подвоїв Ковталюк, який вийшов віч-на-віч з голкіпером. Незабаром гостям вдалося скоротити відставання зусиллями Степанюка. Однак на 86-й хвилині Гейл знову опинився один на один з голкіпером, пробив і вивів свою команду в наступний етап розіграшу.

Діла показала дивовижну боєздатність у нинішньому турнірі, перемігши ДАК і Ворсклу  після поразок у перших матчах. Всього найкращого Демченку та його підопічним. Діла – це та команда, яка потребує більшого фінансування та підтримки!» – зазначає видання.