Преса Швеції: «Поразка на Стокгольм Арені від Ворскли – це катастрофа»

22.07.2022 15:01

Шведська преса розчарована результатом першого матчу відбору Ліги конференцій між АІКом та Ворсклою

Вчора у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги конференцій стокгольмський АІК поступився полтавській Ворсклі (2:3). Шведські ЗМІ не надто задоволені таким результатом.

Dagens Nyheter

«АІК програв першу кваліфікаційну зустріч у Лізі конференцій полтавській Ворсклі», – констатує Dagens Nyheter.

«Полтавська Ворскла не провела жодного офіційного матчу з грудня 2021 року. Але не минуло й трьох хвилин, як нападник Руслан Степанюк забив перший м'яч у зустрічі. Це був кошмарний початок, адже після завершення поєдинку і тренер Бартош Гжелак, і кілька гравців визнали, що АІК не увійшов у гру з перших хвилин. Незважаючи на це, АІК повернувся в боротьбу, як після першого, так і після другого гола, і якийсь час здавалося, що команді вдасться здобути нічию. Однак склалося не так. Натомість, саме гравці Ворскли отримали можливість подякувати нечисленним співвітчизникам, які через війну в Україні, були на стадіоні у Стокгольмі», – підкреслює видання.

Allsvenskan

«АІК опинився у невигідному становищі перед другим матчем з Ворсклою», – вважає Allsvenskan.

«Це був дуже спекотний день у Стокгольмі. Температура була 34 градуси вдень, а внизу біля поля навіть сягнула 37 градусів. Але вже на 4-й хвилині Ворскла влаштувала справжній холодний душ для прихильників АІКа на стадіоні, а українські прапори гордо замайоріли на північній трибуні арени.

У першому таймі гості були однозначно кращими, однак наприкінці його АІК провів найкращий відрізок до перерви і, зрештою, з хорошим настроєм пішов відпочивати. А от в другому таймі можна сказати, що шведи продемонстрували не дуже хороший футбол. Загалом результат став великим розчаруванням для АІКа», – підбиває підсумок шведский портал.

Fotboll STHLM

«Поразка на Стокгольм Арені від полтавської Ворскли – це катастрофа», – пише Fotboll STHLM.

«Перший матч АІКа у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги конференцій завершився поразкою з рахунком 2:3. Це – дуже погано, просто неймовірно. Потрібно було просто приїхати та виграти футбольний матч. Це було дуже погано, катастрофа.

Ми маємо грати краще. АІК має прокинутися. Останній гол – це гол мрії і з ним можна лише привітати. Але давайте будемо чесними – як ми можемо забити, якщо ми не можемо хоч раз доставити м'яч у штрафний майданчик? Неможливо забити від кутового прапорця», – наводить Fotboll STHLM слова форварда АІКа Йона Гвідетті.

Віталій Самойлов: «Перед матчем у Стамбулі турбують два питання...»