Преса Нідерландів: «Це була сумна ніч для вболівальників Шахтаря»

17.03.2023 17:01

Нідерландські ЗМІ мають тріумфально-переможний вигляд після розгрому Фейєноордом донецького Шахтаря в Лізі Європи

Донецький Шахтар у вчорашньому поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи у Роттердамі катастрофічно програв Фейєноорду (1:7), який вийшов у чвертьфінал турніру. Нідерландська преса святкує успіх, який називає історичним.

De Telegraaf

«Історичний вечір Фейєноорда в Лізі Європи», – підкреслює значущіть матчу De Telegraaf.

«Це була сумна ніч для вболівальників Шахтаря. Для українців, які через останні події від'їхали до Нідерландів, була можливість придбати квиток на матч за пільговим тарифом. Цим скористалися близько тисячі людей. Але вони побачили, що їхні співвітчизники не мали жодного шансу на полі в Роттердамі.

Всі знають, що в Україні точиться страшна війна, і що Шахтар продав свого найкращого гравця, Михайла Мудрика, в Челсі. І все-таки Шахтар має гучне ім’я в європейському клубному футболі, а тому результат справить враження у всіх топ-футбольних країнах», – зазначає видання.

Voetbalzone

«Фейєноорд завдав сім смертельних ударів донецькому Шахтарю», – аплодує Voetbalzone.

«Фейєноорд у четвер блискуче зіграв у 1/8 фіналу Ліги Європи. Команда Арне Слота вразила на Де Куйп всі кути воріт Шахтаря і забила сім м'ячів – 7:1. Після сьомого голу роттердамська публіка до фінального свистка за 20 хвилин проспівала десять хітів, а Фейєноорд знизив темп і навіть пропустив у завершальній фазі. Кевін Келсі вийшов один на один з Тімоном Велленройтером і спокійно реалізував свій шанс», – пише медіапортал.

Algemeen Dagblad

«Фейєноорд після гала-вистави на Де Куйп вийшов у чвертьфінал Ліги Європи», – констатує Algemeen Dagblad.

«Фейєноорд не залишив каменя на камені від донецького Шахтаря і розгромив команду, яка кілька місяців тому зіграла внічию з Реалом у груповому етапі Ліги чемпіонів. Тиждень тому в Польщі нідерландцям бракувало реалізації, аж доки Езекіель Бульяуде в останні хвилини не врятував нічию ударом головою. На Де Куйп же з реалізацією проблем не було.

3:0 після першого тайму був, звичайно, сценарієм, на який сподівався Арне Слот. Кваліфікація до чвертьфіналу Ліги Європи вже була забезпечена і після перерви команда з Роттердаму набула ще більшої впевненості.

До честі українців, вони таки забили гол престижу, за який отримали овацію від прихильників Фейєноорда. Це були гучні оплески команді, яка набрала шість очок у Лізі чемпіонів і вибила Ренн у попередньому раунді Ліги Європи», – відзначає Algemeen Dagblad.

Після дербі футболістів збірної України у чемпіонаті Франції вболівальник Марселя оголосив голодування