Преса Ісландії: «Жахливий кінець європейського сезону»

15.12.2023 14:02

Ісландська преса дуже розчарована підсумком вчорашнього поєдинку між Зорею і Брейдабліком у Лізі конференцій

Луганська Зоря в поєдинку 6-го туру групового раунду Ліги конференцій в Любліні розгромила Брейдаблік (4:0). Ісландська преса явно не очікувала такого результату.

Visir

«Зоря – Брейдаблік – 4:0: жахливий кінець європейського сезону», – констатує Visir.

«Брейдаблік програв останній матч групового етапу Ліги конференцій луганській Зорі з рахунком 0:4. На цьому його європейська пригода цього сезону закінчилася, але клуб став першою ісландською командою, яка пройшла шлях до групового етапу. Там вони програли всі шість матчів з різницею -13.

Чому перемогла Зоря? Вона була налаштована рішуче, її гравці перемагали в єдиноборствах і з перших хвилин змусили «флеші» панікувати. Завжди були гострими в контратаках і добре використовували моменти, які мали.

Хто виділявся з ісландців? Жоден із гравців Брейдабліка не зіграв найкращу гру сьогодні ввечері, і важко когось хвалити після такої жахливої поразки», – вважає видання.

DV

«Приниження «флешів» у Європі – відставання у три м'ячі після 19-ї хвилини», – пише DV.

«Брейдаблік залишає Лігу конференцій без набраних очок після того, як вчора ввечері українська Зоря принизила його в останньому турі. Брейдаблік був маленькою командою у цій грі.

Дозволивши господарям повністю домінувати в матчі, вони зіграли слабко і заслужено отримали відставання на початку гри. Потім ісландці сильно активізувалися і не зламалися остаточно, але було б краще, якби вони зробили це з першої хвилини», – підсумовує DV.

Наставник Порту проявив себе джентльменом після перемоги над Шахтарем в Лізі чемпіонів: подробиці