Преса Греції: «У другому таймі Дніпро-1 трохи піднявся з колін, але...»

26.07.2023 16:01

Грецькі ЗМІ вже впевнені у виході Панатінаїкоса у 2-й раунд кваліфікації Ліги чемпіонів

Фото scdnipro1.com.ua

Дніпро-1 вчора у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів у Кошице поступився Панатінаїкосу (1:3). Грецька преса дуже задоволена грою своїх улюбленців.

Sport24

«Дніпро-1 – Панатінаїкос – 1:3: завдяки пострілу Джурічича та MVP матча Хуанкару «конюшина» створила всі умови для кваліфікації в наступний раунд», – вважає Sport24.

«У вівторок ввечері Панатінаїкос заклав основу для кваліфікації до наступного етапу Ліги чемпіонів, де вони зустрінуться з Марселем. Це був великий день для Хуанкара. Іспанець зробив дві гольові передачі, а Джурічіч заробив пенальті, який реалізував Яаннідіс. Лівий захисник у своїй 100-му матчі за «зелених» перетворився на xfactor для українців.

Єдине, що вдалося Дніпру-1 – скоротити відставання на останніх хвилинах матчу. Якби Панатінаїкос зберіг рахунок 3:0 до фінального свистка, тоді не було б жодної ложки дьогтю у нашій бочці меду. Втім, пропущений м'яч у компенсований час і загальна реакція захисту – це те, на що «зеленим» варто звернути увагу», – зазначає газета.

Metrosport

«Панатінаїкос обіграв Дніпро-1 у Кошице і однією ногою потрапив у наступний раунд відбору», – підкреслює Metrosport.

«Зелені» переважали суперника протягом усього матчу і майже забезпечили собі вихід до наступного етапу кваліфікації Ліги чемпіонів, і щонайменше, вихід до групового раунду Ліги Європи. Вже можна крикнути це вголос: «Європо, ось знову твій Панатінаїкос...»

Наш клуб зіткнувся з дуже хорошим суперником. Тому що Дніпро-1 дійсно дуже хороша команда, і в деяких частинах гри (особливо на початку другого тайму) вони продемонстрували це тим тиском, який чинили. Але Панатінаїкос тепер має багато якісних гравців у своєму складі», – радіє видання.

Sportime

«Страхітливий Хуанкар, забивний Джурічич – євро-Панатінаїкос у всій красі!» – захоплюється Sportime.

«Панатінаїкос здобув одну з найяскравіших виїзних перемог у Європі і, власне, вже може думати про серію з Марселем у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. Якщо він не вчинить самогубоство у повторному матчі, клуб Івана Йовановича точно гратиме в Європі мінімум до грудня (Ліга Європи).

З володінням м’ячем у 58% і результатом 7:3 по ударах у першому таймі гості пішли в роздягальню без жодних загроз з боку українців.  У другому таймі Дніпро-1 трохи піднявся з колін, але захист спрацював добре. Втім, незалежно від того, як грав український клуб, в підсумку Європа отримала... промінь світла від Панатінаїкоса», – завершив Sportime.

Нагадаємо, матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між Панатінаїкосом і Дніпром-1 відбудеться 1 серпня у Афінах.