Преса Бельгії: «Шахтар відправив у смітник останні іскри надії Антверпена на європейську весну»

29.11.2023 15:01

Бельгійська преса сильно розчарована поразкою Антверпена у поєдинку Ліги чемпіонів з донецьким Шахтарем

Донецький Шахтар вчора в Гамбурзі у матчі 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів переміг Антверпен (1:0). Бельгійські ЗМІ не приховують розчарування таким результатом.

Voetbal Primeur

«Нова поразка Антверпена в Лізі чемпіонів від донецького Шахтаря», – констатує Voetbal Primeur.

«Антверпен залишився з болючим нулем із 15-ти можливих очок у Лізі чемпіонів. Перезимувати в Європі для бельгійців тепер більше неможливо.

Команда добре почала матч і мала кілька нагод. Проте гостроти перед воротами суперника не вистачало. На 12-й хвилині Шахтар виконав стандарт, який замкнув Матвієнко, вивівши свою команду вперед. Антверпен мав кілька хороших нагод після цього, але не зміг забити і пішов на перерву, поступаючись 0:1.

У другому таймі голкіпер Бутез двічі відзначився хорошими сейвами після ударів з далекої відстані. Антверпен тиснув до кінця і це також призвело до деяких моментів. Але так і не зміг забити і рахунок залишився 0:1», – зазначає газета.

Sporza

«Чи була ця Ліга чемпіонів троянським конем для Антверпена? «Ні, але ми туди потрапили зарано», – вважає Sporza.

«Вихід до Ліги чемпіонів знову змусив Антверпен дивитися в очі фактам. І все ж, як підкреслюють екс-гравці команди Патрік Гутс і Сіссе Северейнс, виступ номер 1 залишився зі змішаними почуттями.

«Вони платять за навчання, і це має сенс, адже Антверпен може виграти від цього в короткостроковій перспективі. Хоча ми повинні визнати, що багато гравців досягли своєї межі. Ліга чемпіонів все ще на 2-3 поверхи вище, ніж бельгійські внутрішні змагання», – підкреслює видання.

Nieuwsblad

«Жодної європейської весни для Антверпена: «Великий Старий» програв у гостях в донецького Шахтаря», – пише Nieuwsblad.

«Останні іскри надії Антверпена на європейську весну Шахтар відправив у смітник. The Great Old програв українцям з рахунком 0:1 і залишився з нульовим результатом з 15-ти можливих у Лізі чемпіонів.

Антверпен дуже хотів стерти з таблиці цей надокучливий нуль у Лізі чемпіонів. Однак доброї волі недостатньо, щоб отримати очки на рівні Ліги чемпіонів. Іноді також вітається трохи удачі, але з цим у бельгійців справи не дуже добре.

Антверпен провів гарний перший тайм і зіграв непогано, але надто часто це було просто не в зоні безпосередньої близкості до воріт донецького Шахтаря. Українці, натомість, показали себе ефективними. Після невдалого момента, коли м'яч потрапив у руку Батая, Шахтар отримав штрафний на межі шістнадцяти метрів. Зубков закрутив його перед воротами, де Матвієнко мав забивати – 1:0», – підсумовує Nieuwsblad.

Український футболіст побив рекорд клубу англійської Прем’єр-ліги, який тримався 76 років