Представлено особливу форму, в якій збірна України гратиме у найближчих матчах (фото)

10.05.2022 13:01
Категории: Новости Топ

Президент УАФ Андрій Павелко на своїй сторінці в Фейсбук представив особливу форму, в якій збірна України виступатиме у контрольних матчах в рамках підготовки до плей-офф ЧС-2022 та червневих поєдинків Ліги націй-2022/2023.

«УАФ і національна збірна підтримують ініціативу Президента України Володимира Зеленського — U24 — платформу зі збору коштів, що об’єднує увесь цивілізований світ навколо відновлення України, — йдеться в повідомленні президента УАФ. — І в рамках цієї підтримки головна команда України вийде на контрольні матчі в рамках підготовки до плей-оф ЧС-2022 в особливих футболках, які будуть виготовлені в обмеженій кількості. А кошти, зібрані за ці поєдинки, а також за продаж футболок, будуть перераховані програмі United24.

Головними складовими нового дизайну форми є напис — United for Ukraine та шеврон з графікою платформи U24. Крім того, запропонував додати до дизайну форми два оригінальні елементи. Перший — це унікальне зображення карти України з кордонами у вигляді прапорів країн, які підтримують нас у війні проти російських окупантів. Це наша шана і подяка закордонним партнерам за їх допомогу. Другий елемент — номери гравців, які зображені у вигляді назв українських населених пунктів. В яких живуть справжні Герої — від маленьких дітей до людей похилого віку. Населених пунктів, які захищали і продовжують захищати справжні Герої, і які вже знає увесь світ.

Національна збірна виступатиме в цій унікальній формі лише в матчах в рамках підготовки до плей-оф ЧС-2022. Після цього частина футболок по одній буде передана кожному з населених пунктів, які згадані на формі, для місцевих музеїв. Інша частина лімітованої партії футболок буде виставлена на аукціон, а зібрані кошти передамо платформі United24, на відновлення нашої України», — зокрема, зауважив Андрій Павелко.

Додамо, що перший контрольний матч збірна України проведе вже завтра, 11 травня. У Менхенгладбасі синьо-жовті зіграють проти місцевої Боруссії (21.45 за Києвом).

Лента новостей