Польська преса як слід відпилососила Євгена Коноплянку

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
1393
Евгений Коноплянка

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка отримав не надто добру пресу за останній матч чемпіонату Польщі

Краковія Євгена Коноплянки у гостьовому матчі 27-го туру чемпіонату Польщі поступилася Погоші із Щеціна (2:3). Українець відграв 67 хвилин, не відзначившись результативними діями.

Видання Dziennik Polski оцінило гру нашого футболіста: «Посередньо, дуже посередньо. До перерви намагався розганяти атаки довгими передачами, однак це не дуже допомогло Краковії. Не бив по воротах, а «безпечна» гра – це не те, чого ми очікуємо від цього виконавця. Матч не дограв, був замінений. Повинен давати команді набагато більше».

Тренер Зорі Патрік ван Леувен вказав на причину поразки від Кривбасу та пройшовся по арбітрах