Полісся на останніх секундах втратило перемогу в матчі з Вересом

01.12.2023 19:03

Житомирське Полісся зіграло унічию з Вересом у стартовому поєдинку 16-го туру чемпіонату України

Фото УАФ

Сьогодні матчем у Рівному між житомирським Поліссям та Вересом розпочався 16 тур чемпіонату країни. При цьому номінальними господарями виступали житомиряни.

У першому таймі обійшлося без забитих м'ячів, хоча Полісся було дуже близьким, щоб відкрити рахунок. Однак удари Гітченка та Козака прийняли на себе стійки воріт.

На 73-й хвилині Будківський у штрафному майданчику рівненців  віддав на Крушинського, а той зльоту розстріляв ворота Вереса – 1:0. Однак на 6-й компенсоавній хвилині Михайло Шестаков відновив рівновагу – 1:1.

Полісся набрало 31 очко і вийшло на чисте друге місце у турнірній таблиці.