Плюс 20 мільйонів за Мудрика. Зінченко і Миколенко теж піднялися на гроші: свіжі деталі

Аватар Данило Радовський Данило Радовський
1193
0 голосів
Плюс 20 мільйонів за Мудрика. Зінченко і Миколенко теж піднялися на гроші: свіжі деталі
Деньги

Знаменитий та авторитетний німецький портал transfermarkt.de оновив вартість одразу 171 футболіста, що виступають в англійській Прем’єр-лізі. Серед них опинилися чотири гравці збірної України.

Півзахисник Челсі Михайло Мудрик подорожчав одразу на 20 мільйонів євро і тепер його вартість складає 60 мільйонів у тій самій валюті.

Універсальний футболіст Арсеналу Олександр Зінченко накинув на свій цінник 8 мільйонів євро й довів свою вартість до 40 мільйонів євро.

Захисник Евертону Віталія Миколенко зафіксував приріст у 4 мільйони євро. Тут і зараз специ ТМ оцінюють нашого хлопця у 22 мільйони євро.

Нарешті, бек Борнмуту Ілля Забарний, який через ушкодження все ніяк не може дебютувати в Англії, подорожчав на 3 мільйони євро і тепер його вартість становить 18 мільйонів у всеєвропейській валюті.

Додамо, що титул найдорожчого футболіста АПЛ тепер належить нападнику Манчестер Сіті Ерлінгу Голанду, якого ТМ оцінив в 170 мільйонів євро. Срібло і бронзу забрали Філ Фоден з МанСіті та Букайо Сака з Арсеналу. На кожному з цієї парочки висить цінник у 110 мільйонів євро.